ABOUT کارشناسی سیار خودرو

About کارشناسی سیار خودرو

About کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

بسته به نوع خودرو و میزان زمان مورد نیاز برای بررسی و بازدید بخش های مختلف خودرو میزان هزینه کارشناسی خودرو مشخص می‌شود.

باید بگوییم که کارشناس سیار فقط می تواند خودروی شما را بررسی و کارشناسی کند که با مکانیک سیار متفاوت است. اگر برنامه شما خیلی شلوغ است که نمی توانید ماشین خود را برای کارشناسی به یک مرکز کارشناسی ببرید ، کارشناس سیار می تواند راه حل مناسبی برای کارشناسی ماشین با هیچ زحمتی باشد فقط پرداخت دستمزد و رفت و آمد کارشناس برای جابه جایی هزینه می کنید .

پوشش رنگ روی ضربه گیرها و آینه ها را بررسی کنید: این قطعات عموما از پلاستیک ساخته شده اند و ممکن است رنگ اتومبیل در این قسمت ها به خوبی نچسبد.

قیمت روز خودرو خرید خودرو فروش خودرو مراکز تعویض پلاک خودرو مراکز معاینه فنی خودرو دوره تشخیص رنگ خودرو درخواست نمایندگی درباره ما تماس با ما شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید:

اگر به طور مثال حواستان نباشد و روی خودرو قهوه بریز و اگر ان را تمیز نکنید به علت اسید موجود در قهوه رنگ خودرو بعد از مدتی به کلی از بین می‌رود.

در کارشناسی رنگ و بدنه، مواردی مانند رنگ‌شدگی، تعویض قطعات، آبرنگ، خط‌وخش، فرورفتگی، قلم‌گیری، آسیب‌دیدگی شاسی و سینی را بررسی می‌کنیم. این کارشناسی با تجهیزات به‌روز و کامل انجام می‌شود.

در تست رانندگی معمولا با افزایش و کاهش سرعت خودرو و همچنین پیچیدن در جاده، خودرو را تست می کنند تا متوجه شوند که آیا ماشین در حین رانندگی خوب و بصورت صحیح عمل می کند یا دچار مشکل است. موارد مورد بررسی در ایت تست به شرح زیر است:

کارشناسی این بخش مستلزم دارا بودن دانش فنی در حوزه مکانیکی خودرو و آشنایی کامل از قطعات بکار رفته در موتور می‌باشد.

اما موادی که موجود در دسترس نقاش‌ها، بافت شطرنجی با نقاط روشن و تیره دارند؛ نقاط روشن به رنگ خودر.و مربوط می‌شود ونقاطی که تیره هستند به حلالی داخل ان مربوط می‌شود.

در حال حاضر به علت اینکه در زمان خرید و فروش ماشین، احتمال ضرر و زیان از جانب خریدار زیاد است، در این مواقع از یک کارشناس خودرو استفاده می کنند تا این زیان ها را کاهش دهند. این موارد باعث می شود تا تشخیص رنگ وسیله نقلیه، با بررسی کامل خودرو و عیب های آن، قیمت مشخصی روی آن بگذارد و از هر گونه ضرر و زیان برای خریدار ??? ????? ????? یا فروشنده، جلوگیری شود. از این رو برای اینکه ثابت کنند که خودرو توسط یک کارشناس بررسی شده است، باید برگه کارشناسی خودرو را داشته باشد.

با کارشناسی دقیق و فوق تخصصی رنگ خودرو از سلامت بدنه اطمینان خواهید داشت. ایران تست کار طبق چک لیست های حرفه‌ای تما اجزای خودروی مورد نظر را بررسی و نتیجه را در اختیار شما قرار خواهد.

با اقای تست چندین قدم در فرایند خرید و فروش خودرو جلو بیوفتید..

در این سرویس کارشناس برای انجام کارشناسی به محلی که شما تعیین کرده‌اید مراجعه می‌کند.

اگر روی این قسمت کارشناسی یعنی تشخیص رنگ وقت نگذارید و به راحتی از ان گذر کنید به احتمال زیاد دچار ضرر و زیان های بسیار زیادی خواهید شد.

Report this page